مجموعه مدیریت پروژه

پروژه تلاشی است موقتی در جهت ایجاد مسیری برای رسیدن به اقلام قابل تحویل و قابل اندازه‌گیری در یک زمانبندی مشخص، با یک هزینه مشخص و داشتن محدودیت‌های کیفیتی خاص.  پروژه‌ها با علم و مهارتی به نام مدیریت پروژه، مدیریت می‌شوند. مدیریت پروژه شامل مهارت‌ها، ابزار و فرآیندهای مدیریتی برای انجام موفقیت‌آمیز پروژه است. در واقع مدیریت پروژه، بکارگیری مجموعه‌ای از علوم و مهارت‌ها، برای استفاده بهینه از منابع انسانی و غیر انسانی (ماشین آلات، مواد مصرفی و...) و از طریق بکارگیری دانش تخصصی، مهارت و تجربه است تا از این طریق، موفقیت پروژه تضمین گردد.
تکامل روزافزون فناوری، پروژه‌ها و در نتیجه مدیریت پروژه را تغییر داده است و باعث شده است تا مدیریت پروژه، که تا قبل از این، تمرکزش بر روی برنامه‌ریزی دقیق و با جزئیات زیاد بود، جای خود را به برنامه‌ریزی و مدیریت تطبیقی دهد. این کار باعث نه فقط تحویل پروژه، بلکه تحویل ارزش نیز برای سازمان خواهد شد.
اگر شما نیز به دنبال نه فقط تحویل خروجی‌های کوتاه مدت، بلکه تحویل ارزش‌های بلند مدت در پروژه‌های خود هستید، بسته آموزش مدیریت پروژه به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید مدیریت پروژه‌های خود را ارزش محور نمائيد.

دوره های سازمانی قابل ارائه در واحد توسعه دانش این قابلیت را دارند که سازمان ها متناسب با بودجه بندی آموزشی خود یک یا هر تعداد از دوره ها را سفارش دهند.
سازمان ها و کسب و کارها می توانند در صورت تمایل با مشاوره ی واحد توسعه دانش دوره یا دوره هایی که متناسب با نوع فعالیتشان برای پیشرفت و ارتقای آن ها اثرگذار است، را انتخاب کنند.
محتوای ارائه شده در سرفصل های هر یک از دوره ها با توجه به مختصات حوزه فعالیت سازمان ها به صورت شخصی سازی شده ارائه خواهد شد.
سرفصل های هر یک از دوره ها با کلیک بر دوره مربوطه قابل مشاهده است.
دوره ها براساس نیاز سازمان ها به شکل آنلاین یا حضوری قابل برگزاری است.
جلسات دوره های آموزشی بنا بر درخواست سازمان ها برنامه ریزی خواهد شد.
ظرفیت کلیه دوره ها حداکثر 15 نفر است.