مجموعه مدیریت کسب و کار

احتمالاً در سازمان خودتان به این چالش برخورده‌اید که برنامه‌ریزی کسب و کارتان به مشکل برخورده و یا به صورت کامل اجرا نشده باشد. شاید هم عدم عماهنگی و یکپارچگی در رویکردهای بازاریابی همواره برای شما یک چالش جدی بوده و تیم‌های درگیر این کار نتوانسته‌اند انتظارات مورد نظر را برآورده سازند. اگر یک محصول تولید می‌کنید یا خدمتی را به مشتری ارائه می‌کنید، به احتمال زیاد می‌توان حدس زد که با عدم تحویل کالا یا خدمت به موقع به مشتری رو به رو شده‌اید و همواره سعی در این داشتید که کارها را همان طور که برنامه‌ریزی کرده‌اید به انجام برسانید. به همین خاطر احتمالاً به ذهنتان خطور کرده که چطور می‌توان مانند یک کارگاه مسائل مهم سازمان را  به صورت اصولی و حساب شده آنالیز و بررسی کرد و به راه‌حل‌های منطقی رسید. اگر با این سوال مواجه شده‌اید یا با مشکلات و مسائلی که در بالا به عنوان نمونه مطرح شد دست و پنجه نرم کرده‌اید، بسته مدیریت کسب و کار به شما کمک خواهد کرد. 
هدف ما در بسته آموزش مدیریت کسب و کار این است که آموزش دهیم چطور می‌توانیم با بررسی دقیق سازمان و کسب و کارمان، ریشه مشکلات و یا مسائل را شناسایی کنیم و برای آن‌ها راهکار مناسب ارائه دهیم.

دوره های سازمانی قابل ارائه در واحد توسعه دانش این قابلیت را دارند که سازمان ها متناسب با بودجه بندی آموزشی خود یک یا هر تعداد از دوره ها را سفارش دهند.
سازمان ها و کسب و کارها می توانند در صورت تمایل با مشاوره ی واحد توسعه دانش دوره یا دوره هایی که متناسب با نوع فعالیتشان برای پیشرفت و ارتقای آن ها اثرگذار است، را انتخاب کنند.
محتوای ارائه شده در سرفصل های هر یک از دوره ها با توجه به مختصات حوزه فعالیت سازمان ها به صورت شخصی سازی شده ارائه خواهد شد.
سرفصل های هر یک از دوره ها با کلیک بر دوره مربوطه قابل مشاهده است.
دوره ها براساس نیاز سازمان ها به شکل آنلاین یا حضوری قابل برگزاری است.
جلسات دوره های آموزشی بنا بر درخواست سازمان ها برنامه ریزی خواهد شد.
ظرفیت کلیه دوره ها حداکثر 15 نفر است.