آموزشیار سازمانی

موفقیت در پرتو راهبری دانش سازمان

سرعت پیشرفت و توسعه­ ی مهارت­ ها و فن ­آوری ­های مورد نیاز در حوزه ­های مختلف فعالیت حرفه ­ای، منجر شده نیاز به ارتقا رویکردها و دانش معتبر بیش از هر زمان دیگری توسط سازمان­ ها و شرکت­ ها احساس شود. همچنین امروزه فضای رقابتی موجود در حوزه ­های مختلف برای کسب­وکارهای متعدد فعال در این حوزه­ها، آن­ها را بر آن داشته تا با به ­روزرسانی مستمر دانش و مهارت ­های اعضای گروه خود بتوانند در این رقابت ­ها سهم بیشتری از بازار را از آن خود کنند.
از آنجایی که برنامه ­ریزی سازمانی در جهت ارتقا و توسعه دانش و مهارت ­ها زمان زیادی از سازمان ­ها گرفته و هزینه ­های عملیاتی و نیروی انسانی قابل توجهی به سازمان تحمیل می ­سازد، برون­سپاری این دست خدمات به مجموعه ­ای حرفه ­ای علاوه بر کاهش هزینه­ ها موجبات بهره ­مندی سازمان­ ها از مشاوره­ ها، نظرات و اطلاعات تخصصی توسعه ­دانش ­محور را فراهم می­ کند.
واحد توسعه دانش گروه رسانه ­ای دنیای اقتصاد با بیش از یک دهه فعالیت تخصصی در حوزه ارایه آموزش ­های تخصصی، با درک این نیازِ سازمان­ ها اکنون آموزش سازمانی را با نام «آموزشیار سازمانی» در 6 حوزه ­ی تخصصی شامل: مدیریت چابک، مدیریت پروژه، مدیریت کسب ­وکار، بازرگانی، بازاریابی و فروش، مهارت­های کسب ­وکار و کارآفرینی و مراودات و مهارت­ های بین ­المللی در پیش گرفته است.
وجه تمایز هر یک از دوره ­های ارایه شده در این 6 مجموعه آن است که با وجود عناوین یکسان این دوره ­ها، محتوای ارایه شده در آن متناسب با نیازمندی­ های سازمان مورد نظر و ملزومات حوزه­ی کاری آن سازمان شخصی ­سازی خواهد شد. واحد توسعه دانش، خدمات شخصی ­سازی را با هدف مطابقت محتوای آموزشی با مهارت ­های مورد نیاز سازمان ­ها ارایه می ­دهد. به امید اینکه ارتقا دانش و مهارت های تخصصی نیروهای انسانی سازمان­ها به عنوان ارزشمندترین دارایی آن­ ها؛ موجبات ارتقای بهره ‏وری، کسب درآمدهای بیشتر و دانش ‏محور و همچنین توسعه پایدارسازمان ­ها و شرکت ­ها را میسر سازد.

                                                                                                                صادق زهره وند

                                                                                                                       مدیر آکادمی دنیای اقتصاد

 

دوره های سازمانی قابل ارائه در آکادمی دنیای اقتصاد این قابلیت را دارند که سازمان ها متناسب با بودجه بندی آموزشی خود یک یا هر تعداد از دوره ها را سفارش دهند.
سازمان ها و کسب و کارها می توانند در صورت تمایل با مشاوره ی واحد توسعه دانش دوره یا دوره هایی که متناسب با نوع فعالیتشان برای پیشرفت و ارتقای آن ها اثرگذار است، را انتخاب کنند.
محتوای ارائه شده در سرفصل های هر یک از دوره ها با توجه به مختصات حوزه فعالیت سازمان ها به صورت شخصی سازی شده ارائه خواهد شد.
سرفصل های هر یک از دوره ها با کلیک بر دوره مربوطه قابل مشاهده است.
دوره ها براساس نیاز سازمان ها به شکل آنلاین یا حضوری قابل برگزاری است.
جلسات دوره های آموزشی بنا بر درخواست سازمان ها برنامه ریزی خواهد شد.
ظرفیت کلیه دوره ها حداکثر 15 نفر است.

 
 
 

شرایط و مقررات دوره های درون سازمانی

1- درخواست برگزاری دوره هاي درون سازماني

شما می توانید درخواست دوره ی مورد نظر تان را با تکمیل فرم الکترونیکی درخواست دوره های سازمانی ارسال نمایید.
 خواهشمند است تا آماده شدن فرم الکترونیکی نسبت به تکمیل و ارسال فرم PDF (اینجا)  اقدام نمایید. 


2- پیشنهاد قیمت برای برگزاری دوره در سازمان متقاضی

ظرف يك روز پس از دریافت درخواست دورههای سازماني از طرف شما، پیشنهاد قیمت مدیریت آموزش دنیای اقتصاد شامل دوره آموزشی مورد نیاز، شرایط برگزاری، تعهدات طرفین، هزینه ها و سایر اطلاعات مورد نیاز توسط كارشناس امور آموزشي بررسی و ارسال می گردد.


3- نحوه و شرایط برگزاری دوره های درون سازمانی

- موارد مربوط به تدارک محل برگزاری، لوازم کمک آموزشی و پذیرایی، ایاب و ذهاب و اقامت اساتید و ساير موارد، به صورت توافقي و طي قرارداد ذكر مي شوند.
- تاریخ های برگزاری دوره پیشنهادی، حداکثر یک هفته قبل از برگزاری دوره در سازمان تعیین و مورد توافق طرفین قرار خواهد گرفت.


4- شرایط پرداخت هزینه و اعطاي گواهينامه برای فراگیران دوره های آموزشی

- تسویه حساب طبق قرارداد منعقد شده بین طرفین و قبل از برگزاری دوره انجام خواهد شد.
- گواهینامه های آموزشی شرکت کنندگان در دوره آموزشی پس از اعلام متقاضیان شرکت در دوره توسط سازمان مربوطه حداکثر یک هفته پس از برگزاری دوره ارسال خواهد شد.


5- خدمات آموزش سازمانی

1.برگزاری کارگاه ها و سمینارهای آموزشی مشترک و اختصاصی؛
2.طراحی سرفصل آموزشی متناسب با نیاز روز بازار کار؛
3. طراحی و تولید محتوای آموزش تصویری ( فیلم ) برای دوره های کوتاه مدت و سازمانی بصورت اختصاصی با آرم و لوگوی سفارش دهنده

دپارتمان خدمات آموزش های غیرحضوری (آنلاین، تصویری و زنده)
• تولید محتوای آموزش تصویری ( فیلم )

آماده سازی و تولید محتوای آموزشی برای دوره های کوتاه مدت و سازمانی در دپارتمان تولید محتوای دیجیتال انجام می‌شود. مراحل مختلف نگارش طرح دوره، تولید محتوای بصری دیجیتال، ضبط فیلم آموزشی از تدریس استاد و تدوین و بازبینی محتوا، به سفارش سازمان‌ها و موسسات طرف قرارداد، توسط کارشناسان تولید محتوا در استودیوهای تخصصی گروه انجام می‌شود.

• تولید محتوای آموزشی در فرآیند زیر مشخص شده است:
1- طراحی دوره 2- پیش تولید 3- تولید محتوای بصری( پاورپوینت) 4-استودیو تخصصی آموزشی 5- تدوین و مونتاژ فیلم 6- بازبینی و کنترل محتوا 7- بارگذاری در سامانه مدیریت محتوا
❖ با ما در ارتباط باشید ❖
سفارش از شما  -----  طراحی و ضبط از ما

آکادمی دنیای اقتصاد آمادگی «طراحی و ضبط دوره های آموزشی» در گروه های آموزشی مدیریت، اقتصاد، مالی و حسابداری،بازارهای مالی،صنعت(بیمه و بانک و خودرو و فولاد و نفت و پتروشیمیو..) با حضوراساتید تراز اول کشور وهمچنین ارایه دوره های ضبط شده در استودیو بشکل لوح فشرده (DVD) اختصاصی با آرم و نشان سفارش دهنده و یا مشارکت در تولید مشترک ( درج آرم هر دو مجموعه ) را دارد.
خواهشمند است در صورت تمایل برای سفارش اختصاصی و یا همکاری مشترک با ما در ارتباط باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، با شماره تلفن های 87762532 و 87762127 تماس حاصل فرمایید.

امید است اثر بخشی دوره های طراحی شده، عملکرد فرآیندها را بهبود بخشد و باعث رضایت هرچه بیشتر ذینفعان سازمان های متقاضی شود.