اطلاعات و روش های ثبت نام دوره های آموزشی

 
 

«« راهنمای نحوه ثبت نام در دوره های آموزشی »»
 به متقاضیان توصیه می شود مطالب این راهنما را با دقت مطالعه نمایند.

 

 قبل از ثبت نام:

– برای تسهیل بازدید از بخش آموزش سایت لطفا از مرورگر فایرفاکس استفاده نمایید.
– برای اطلاع ازجزئیات هریک ازدوره های آموزشی در ستون “اطلاعات دوره” روی آن کلیک نموده و فایل اطلاعات آن دوره آموزشی را دریافت نمایید.
– پس از آگاهی از جزئیات دوره آموزشی مورد نظر خود چنانچه علاقه مند به شرکت در آن می باشید با توجه به محتویات ستون “مهلت ثبت نام” و  “وضعیت دوره” برروی گزینه “درحال ثبت نام” کلیک نمایید تا وارد فرم ثبت نام آنلاین دوره های آموزشی شوید.
پس از ورود به فرم ثبت نام با توجه به به روش های ثبت نام  نسبت به انتخاب دوره مورد نظر اقدام نمایید.

 

 

نحوه پرداخت شهریه:


 برای  تکمیل بخش “اطلاعات مالی” دوره آموزشی لازم است ابتدا جمع مبالغ شهریه را (بر اساس دوره­ های انتخابی و شهریه هریک) به شماره حساب ذیل به نام علیرضا بختیاری نزد بانک پاسارگاد شعبه میرزای شیرازی واریز نمایید.
شماره حساب:  135608148810 بانک سپه – شعبه میرزای شیرازی بنام دنیای اقتصاد
شماره کارت:     5089-4446-1070-5892
اطلاعات فیش واریزی نظیر مبلغ، شماره و تاریخ فیش واریزی به همراه نام واریز کننده را در بخش های مورد نظر درج نموده و تصویر فیش واریزی را در قسمت مورد نظر بارگذاری نمایید.
توجه داشته باشید که فیش واریزی باید به نام و امضای شخص متقاضی باشد. در غیر این صورت، مبلغ واریزی قابل قبول نخواهد بود.

 

 

بعد از ثبت نام  :

برنامه زمان­بندی کلاس­ها از یک هفته جلوتر، در بخشی با همین عنوان در قسمت چپ، بالای صفحه اصلی قرارمی­ گیرد. متقاضیان برای اطلاع از برنامه زمان­ بندی کلاس­ ها می توانند به این قسمت مراجعه فرمایند.
برای مشاهده جزئیات دقیق ، روی زمان برگزاری دوره کلیک کنید.
 برای انتخاب دوره آموزشی روی ثبت نام  و برای مشاهده برنامه کلاسی روی کلیک کنید. دانشپذیران گرامی خواهشمند است پس از واریز شهریه دوره های آموزشی به هر صورتی (آنلاین، مراجعه به بانک و یا کارت به کارت) حتما مشخصات فیش واریزی به مدیریت آموزش ارسال و یا اسکن فیش در سایت واحد آموزش آپلود شود. در غیر اینصورت هرگونه عواقب عدم ارسال فیش به عهده شما دانشپذیران گرامی خواهد بود. از تمام شرکت‌کنندگان گرامی، خواهشمند است قبل از مراجعه حضوری در کلاس آموزشی، حتما از برگزاری و یا عدم برگزاری دوره‌  آگاهی یابید. تشکیل هر یک از دوره‌های آموزشی، منوط به رسیدن به حد نصاب دانش‌پذیران می‌باشد.
 نشانی محل برگزاری: تهران، خیابان شهید مطهری، بین خیابان میرزای شیرازی و خیابان سنایی، پلاک 370 ، روزنامه دنیای اقتصاد

 

5 روش برای ثبت نام :

داوطلبان برای ثبت نام می توانند به یکی از 5 روش ذیل اقدام نمایند:

1- ثبت نام آنلاین : داوطلبان محترم می توانند برای ثبت نام هر دوره آموزشی وارد آن دوره شده از طریق دکمه ثبت نام به صورت آنلاین اقدام به ثبت نام و پرداخت شهریه دوره نمایند.

2- نمابر: داوطلبان محترم در این روش پس از واریز وجه دوره می بایست فیش واریزی به همراه فرم تکمیل شده ثبت نام به شماره نمابر 87762127-021 ارسال نمایند . 

3- پست الکترونیک: ارسال تصویر مدارک ( فرم ثبت نام، کارت ملی و فیش واریز شهریه ) به آدرس Infotc@den.ir و تماس با واحد آموزش به منظور اطمینان از دریافت مدارک، لطفا در این روش ثبت نام، در زمان برگزاری دوره، اصل مدارک را تحویل آموزش دهید.

4- آدرس پستی: ارسال فرم ثبت نام و اسناد هزینه شرکت در دوره آموزشی به آدرس تهران، خیابان مطهری، بین خیابان میرزای شیرای و سنایی، پلاک 370 ، روزنامه دنیای اقتصاد، طبقه چهارم، مدیریت آموزش

5- ارسال الکترونیکی: در این روش کاربران می توانند از طریق صفحه ارسال مدارک اقدام به ارسال نمایند.

مهلت ثبت نام: در صورت تکمیل نشدن ظرفیت دوره ، حداکثر 3 روز قبل از شروع دوره

تسهیلات و تخفیفات:

ردیف    شرح     تخفیفات- درصد
1    خانواده معظم شهدا و ایثارگران    10
2    عضویت در باشگاه فراگیران مرکز آموزش روزنامه دنیای اقتصاد    5
3    ثبت نام دانشجویی    10
4    ثبت نام همزمان دو دوره آموزشی    10
5    ثبت نام گروهی (بیش از 5 نفر)    10
6    همکاران شاغل در رسانه های گروهی    10
 

تمام دانش پذیران گرامی از 10درصد تخفبف در هر یک از دوره‌های آموزشی بعدی برخوردار خواهند بود.

 

 

ضوابط و مقررات دوره های آموزشی:


رعایت شئونات اسلامی و حفظ حرمت محیط علم آموزی برای تمام شرکت کنندگان الزامی است.ثبت نام در صورت وجود ظرفیت در دوره مورد نظر انجام می شود و با توجه به محدودیت پذیرش، الویت ثبت نام بر اساس ارائه مدارک کامل و پرداخت شهریه دوره است.حداقل ظرفیت پذیرش داوطلبان و شرط برگزاری دوره 10 نفر است .آگاهی از شروع دوره یا هرگونه تغییر در ساعات و محل برگزاری دوره، با شماره تلفن یا تلفن همراهی که برای تماس مشخص می نمایید، صورت می گیرد.گواهینامه پایان دوره صادرمی گردد. برای صدورگواهینامه لازم است مدارک ثبت نام کامل باشد.این واحد حداکثر تاشش ماه بعد از تاریخ برگزاری کلاس پاسخگوی تمامی مراجعات خواهد بود.دانش­ پذیران صرفا می ­توانند در محیط آموزشی طبقه همکف ساختمان تردد نمایند و از حضور در بخش های سایر طبقات و نیز راه­ پله­ های منتهی به آن اجتناب نمایند.هنگام خروج از کلاس­ و در راهرو­ها سکوت را رعایت نمایید. دانش ­پذیران حتی­ الامکان باید 15 دقیقه پیش از شروع کلاس تا نهایتا 15 دقیقه پس از شروع کلاس در محل کلاس طبق برنامه زمان­بندی دوره مربوطه به خود حضور یابند.در نگهداری و محافظت از وسایل شخصی خود کوشا باشید. واحد آموزش هیچ­گونه مسئولیتی در قبال اشیاء گمشده دانش ­پذیران ندارد.

 

 

نحوه انصراف:


انصراف از شرکت در دوره­ های واحد پس از ثبت­ نام، مستلزم تکمیل و ارسال فرم “درخواست عودت شهریه” به شرح ذیل است:

– عدم تشکیل دوره (به دلیل عدم به حد نصاب رسیدن) و عدم پذیرش (به علت تکمیل ظرفیت دوره) 100%  کل شهریه مسترد خواهد شد.– در صورت انصراف کتبی فراگیر تا 10 روز به شروع دوره 10% ازکل شهریه دوره کسر و فراگیر می تواند با 90٪ باقیمانده شهریه در دوره های دیگر واحد ثبت نام نماید.– درصورت انصراف کتبی فراگیر تا 1 روز به شروع دوره 50% ازکل شهریه دوره کسر و فراگیر می تواند با 50٪ باقیمانده شهریه در دوره های دیگر واحد ثبت نام نماید.– پس ازشروع دوره، شهریه آن دوره به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.

 

توجه:

به درخواست­های انصراف شفاهی و تلفنی ترتیب اثر داده نخواهد شد.عودت شهریه، مستلزم ارسال “درخواست عودت شهریه” و “اعلام شماره کارت (16رقمی) شتاب” به­ نام شخص واریزکننده اولیه شهریه، از طرف متقاضی می­باشد. (نمونه فرم درخواست انصراف و عودت شهریه را از اینجا دریافت نمایید.)


تضامین ما: 

متعهد می شویم که در صورت عدم رضایت شما از دوره، از یک دوره دیگر بصورت نیم بها به انتخاب خودتان استفاده نمایید.


اطلاعات بیشتر:

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره­ های آموزشی واحد و نحوه شرکت در آن­ها، می توانید با کارشناسان آموزش با شماره تلفن های  87762532 , 87762217 تماس حاصل نمایید.