(وبینار)کلید های فهم قیمت گذاری نفت

(وبینار)کلید های فهم قیمت گذاری نفت
فراگیر عزیز
بادرود فراوان

ضمن خیر مقدم و خوش آمدگویی به دوره ی آموزشی 
« کلید های فهم قیمت گذاری نفت »
به مدت زمان 240 دقیقه،‌ خواهشمند است برای مشاهده وبینار به موارد مطروحه ذیل توجه فرمایید. باسپاس

1- در آغاز در قسمت ورود/عضویت در بخش هدر سایت با شماره همراه و رمز عبور وارد سایت شوید.
2- بر روی دوره ی وبینار« کلید های فهم قیمت گذاری نفت »در قسمت دوره های  (وبینار) کلیک نمایید.
3- این وبینار روز  یکشنبه 13 تیر ماه – ساعت 14 الی 18 به مدت ساعت   به صورت زنده  پخش خواهد شد. شایان ذکر است که 30 دقیقه قبل از شروع، امکان ورود به پخش زنده دوره آموزشی فراهم است.

4- برای مشاهده ی پخش زنده در قسمت جلسات دوره بر روی آیکون پلی کلیک کنید.

5- نظرات و پیشنهادات شما عزیزان در بهبود عملکرد آموزش گروه رسانه ای دنیای اقتصاد نقش ارزنده ای دارد، لذا خواهشمند است انتقادات و پیشنهادات خود را در قسمت نظرات مرقوم و ارسال فرمایید.

توضیحات دوره :
در این وبینار با توجه به نقش و اهمیت ایران و تاریخ نفت ایران نگاهی اجمالی به اکتشاف نفت در ایران وقرارداد اولیه و الحاقی  در زمان پهلوی اول می پردازیم ، تلاش های دکتر مصدق برای ملی شدن نفت و رویدادهای پس از آن نقش و تاثیر ایران در تاسیس اوپک و مراحل شکوفایی و افول و نابودی  اوپک  را مرور می کنیم .

همچنین موارد دیگری از جمله :سازمان انرژی جهانی کی تاسیس شد ؟ بحران های بزرگ نفتی جهان کدام بوده است ؟ نفت برنت و وست تگزاس چه تفاوت هائی با هم دارند ؟ نقش و تاثیر بازار های نقدی و آتی کدام اند . سیاست آمریکا و انگلیس را در دو دهه مورد بررسی قرارمی دهیم .
میزان مصرف و تولید جهانی در حال حاضر چقدر است ؟ نحوه توزیع نفت در صنایع مختلف چگونه است ؟ رابطه دلار با نفت و طلا چیست و دیگر مسائلی که در حوزه نفت اهمیت دارد .
*این دوره برای دانشجویان ، کارشناسان و معامله گران نفت و انرژی و علاقه مندان به تاریخ نفت توصیه می شود .


باسپاس
مدیریت توسعه دانش  گروه رسانه ای دنیای اقتصاد