دوره تصویری « یادگیری لینکدین - یک شبکه اجتماعی برای حرفه ای ها »

 لینکدین فرصتی برای توسعه کسب و کارتان 
لینکدین در واقع یک شبکه اجتماعی حرفه ای است که اساسا برای بهبود کسب و کارهای مختلف و آشنا کردن دیگران با آن ها طراحی شده است.
 تفاوتی نمی کند که شما مدیر اجرایی یک شرکت، بازاریاب، دانشجوی دانشگاه، هنرمند یا متخصص کامپیوتر باشید، اگر در کار خود حرفه ای هستید، به دنبال ارتباط و آشنایی با حرفه ای های کار خود هستید یا به دنبال کار در زمینه فعالیت خود هستید، لینکدین بهترین شبکه دراین خصوص است. با این حال، استفاده از لینکدین تنها به این موضوع محدود نمی شود و کاربران این شبکه اجتماعی می توانند از طریق آن، با افراد دیگری که در حوزه کاری شان فعالیت می کنند، آشنا شوند و با آن ها ارتباط برقرار کنند.
در دنیای شلوغ و متصل امروز، برند سازی خود و ارتباط با دیگر متخصصان بسیار با اهمیت است. یکی از بهترین سیستم های عامل برای تحقق این موضوع استفاده از لینکدین است.
در این دوره بشما نشان خواهیم داد که چگونه یک پروفایل حرفه ای ایجاد کنید و شبکه خود را گسترش دهید  و چگونه مشاغل جدید را پیدا کنید و به سایر گروه های لینکدین بپیوندید و محتوای اصیل منتشر کنید و تمام ابزارهای مورد نیاز را برای ایجاد یک تجربه عالی در لینکدین را بدست آورید.