مجموعه مدیریت چابک

تا به حال به این موضوع توجه کرده‌اید که چرا سازمان‌ها و شرکت‌های موفق، می‌توانند به سرعت ویژگی‌های جدیدی را به محصولات و یا خدماتشان اضافه کنند ولی همین کار برای شرکت‌های دیگر، هفته‌ها یا حتی ماه‌ها طول می‌کشد؟ 

  • راز این شرکت‌های موفق در چیست؟
  • آیا این شرکت‌ها، با استخدام بهترین‌ها به این نتایج رسیده‌اند؟
  • آیا تعداد زیاد کارکنانشان، باعث موفقیتشان شده است؟
  • آیا پشتوانه مالی بالای آن‌ها، دلیل تمایزشان است؟

هیچکدام از موارد فوق؛ دلیل اصلی نیست. بلکه دلیل اصلی این موفقیت، استفاده آن ها از روش های چابک یا Agile است.
چابکی به معنای حرکت سریع و منعطف است و مدیریت چابک، تلاش دارد تا با ارائه برنامه‌های کلی بلند مدت و همچنین برنامه‌های دقیق کوتاه مدت (در قالب بازه های های زمانی از ۲ روز تا حداکثر یک ماه)، ارائه محصول و یا خدمات با بالاترین اولویت را در  دستور کار قرار دهد. این رویکرد مدیریتی، یک رویکرد ارزش محور است که اجازه می‌دهد تا سازمان‌ها، محصولات و خدمات خود را با بازده بالاتر، کیفیتی بهتر، سرعتی بیشتر و به حداقل رساندن تاثیر تغییرات پیش بینی نشده در اختیار مشتریان و بازار قرار دهند.
اگر شما در چنین محیطی در حال فعالیت هستید، قطعا، بسته آموزش مدیریت چابک ما به شما کمک زیادی خواهد کرد تا بتوانید چابک فکر کنید، چابک برنامه‌ریزی کنید و چابک عمل کنید.

دوره های سازمانی قابل ارائه در واحد توسعه دانش این قابلیت را دارند که سازمان‌ها متناسب با بودجه‌بندی آموزشی خود یک یا هر تعداد از دوره‌ها را سفارش دهند.
سازمان ها و کسب و کارها می توانند در صورت تمایل با مشاوره ی واحد توسعه دانش دوره یا دوره هایی که متناسب با نوع فعالیتشان برای پیشرفت و ارتقای آن ها اثرگذار است، را انتخاب کنند.
محتوای ارائه شده در سرفصل های هر یک از دوره ها با توجه به مختصات حوزه فعالیت سازمان ها به صورت شخصی سازی شده ارائه خواهد شد.
سرفصل های هر یک از دوره ها با کلیک بر دوره مربوطه قابل مشاهده است.
دوره ها براساس نیاز سازمان ها به شکل آنلاین یا حضوری قابل برگزاری است.
جلسات دوره های آموزشی بنا بر درخواست سازمان ها برنامه ریزی خواهد شد.
ظرفیت کلیه دوره ها حداکثر 15 نفر است.