تدوین و برگزاری دوره های سازمانی

معرفی واحد آموزش سازمانی

مدیریت آموزش گروه رسانه ای دنیای اقتصاد با هدف تدوین و برگزاری دوره های آموزشی تخصصی، علمی و کاربردی از سال 1390 فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. مدیریت آموزش افتخار دارد با ارائه آموزش های روزآمد و بهره گیری از اساتید مجرب و آشنا به محیط کسب ‌‌کار و نیز به پشتوانه سال ها تجربه در زمینه فعالیت های رسانه ای در حوزه ی اقتصاد و مدیریت، گامی هر چند کوچک در ارتقای سطح دانش و مهارت های فعالان اقتصادی بردارد و در همین راستا طی یک دهه گذشته، ضمن همکاری با صنایع مختلف کشور بیش از صدها دوره و سمینار را با موفقیت اجرا کرده است. از آنجا که برخی از دوره های موجود در تقویم آموزشی، مناسب ارائه به صورت عمومی نمی باشند و فقط به صورت درون سازمانی قابل ارائه هستند. بنابراین علاوه بر اينكه می توان از دوره های تعریف شده در تقویم آموزشی استفاده کرد در صورت نیاز سفارش دوره های آموزشی خاص مورد نظر سازمانها، در این مدیریت فراهم است .

در همین راستا واحد سازمانی این مجموعه با نیازسنجى از صنایع مختلف اقدام به طراحى و اجرای بیش از دهها دوره آموزشى در 5 شاخه تخصصى فوق می نماید.

مدیریت آموزش گروه رسانه ای دنیای اقتصاد آمادگی خود را به منظور تدوین و برگزاری دوره های ویژه اختصاصی برای شرکت ها، سازمانها و موسساتی که تمایل به برگزاری دوره اختصاصی برای مدیران، کارشناسان و کارکنان خود را دارند، اعلام می نماید.

 
 
 

شرایط و مقررات دوره های درون سازمانی

1- درخواست برگزاری دوره هاي درون سازماني

شما می توانید درخواست دوره ی مورد نظر تان را با تکمیل فرم الکترونیکی درخواست دوره های سازمانی ارسال نمایید.
 خواهشمند است تا آماده شدن فرم الکترونیکی نسبت به تکمیل و ارسال فرم PDF (اینجا)  اقدام نمایید. 


2- پیشنهاد قیمت برای برگزاری دوره در سازمان متقاضی

ظرف يك روز پس از دریافت درخواست دورههای سازماني از طرف شما، پیشنهاد قیمت مدیریت آموزش دنیای اقتصاد شامل دوره آموزشی مورد نیاز، شرایط برگزاری، تعهدات طرفین، هزینه ها و سایر اطلاعات مورد نیاز توسط كارشناس امور آموزشي بررسی و ارسال می گردد.


3- نحوه و شرایط برگزاری دوره های درون سازمانی

- موارد مربوط به تدارک محل برگزاری، لوازم کمک آموزشی و پذیرایی، ایاب و ذهاب و اقامت اساتید و ساير موارد، به صورت توافقي و طي قرارداد ذكر مي شوند.
- تاریخ های برگزاری دوره پیشنهادی، حداکثر یک هفته قبل از برگزاری دوره در سازمان تعیین و مورد توافق طرفین قرار خواهد گرفت.


4- شرایط پرداخت هزینه و اعطاي گواهينامه برای فراگیران دوره های آموزشی

- تسویه حساب طبق قرارداد منعقد شده بین طرفین و قبل از برگزاری دوره انجام خواهد شد.
- گواهینامه های آموزشی شرکت کنندگان در دوره آموزشی پس از اعلام متقاضیان شرکت در دوره توسط سازمان مربوطه حداکثر یک هفته پس از برگزاری دوره ارسال خواهد شد.


5- خدمات آموزش سازمانی

1.برگزاری کارگاه ها و سمینارهای آموزشی مشترک و اختصاصی؛
2.طراحی سرفصل آموزشی متناسب با نیاز روز بازار کار؛
3. طراحی و تولید محتوای آموزش تصویری ( فیلم ) برای دوره های کوتاه مدت و سازمانی بصورت اختصاصی با آرم و لوگوی سفارش دهنده

دپارتمان خدمات آموزش های غیرحضوری (آنلاین، تصویری و زنده)
• تولید محتوای آموزش تصویری ( فیلم )

آماده سازی و تولید محتوای آموزشی برای دوره های کوتاه مدت و سازمانی در دپارتمان تولید محتوای دیجیتال انجام می‌شود. مراحل مختلف نگارش طرح دوره، تولید محتوای بصری دیجیتال، ضبط فیلم آموزشی از تدریس استاد و تدوین و بازبینی محتوا، به سفارش سازمان‌ها و موسسات طرف قرارداد، توسط کارشناسان تولید محتوا در استودیوهای تخصصی گروه انجام می‌شود.

• تولید محتوای آموزشی در فرآیند زیر مشخص شده است:
1- طراحی دوره 2- پیش تولید 3- تولید محتوای بصری( پاورپوینت) 4-استودیو تخصصی آموزشی 5- تدوین و مونتاژ فیلم 6- بازبینی و کنترل محتوا 7- بارگذاری در سامانه مدیریت محتوا
❖ با ما در ارتباط باشید ❖
سفارش از شما  -----  طراحی و ضبط از ما

مدیریت آموزش گروه رسانه ای دنیای اقتصاد آمادگی «طراحی و ضبط دوره های آموزشی» در گروه های آموزشی مدیریت، اقتصاد، مالی و سرمایه گذاری، بورس و بازار سرمایه، منابع انسانی،علوم و فنون اداری و مدیریت رسانه و ارتباطات با حضوراساتید تراز اول کشور وهمچنین ارایه دوره های ضبط شده در استودیو بشکل لوح فشرده (DVD) اختصاصی با آرم و نشان سفارش دهنده و یا مشارکت در تولید مشترک ( درج آرم هر دو مجموعه ) را دارد.
خواهشمند است در صورت تمایل برای سفارش اختصاصی و یا همکاری مشترک با ما در ارتباط باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر، با شماره تلفن های 87762411 و 87762416 تماس حاصل فرمایید.

امید است اثر بخشی دوره های طراحی شده، عملکرد فرآیندها را بهبود بخشد و باعث رضایت هرچه بیشتر ذینفعان سازمان های متقاضی شود.